ULUSLAR ARASI NAKLİYAT

Tunç Uluslararası Nakliye firması
Uluslararası bir nakliye için karar almak, oldukça önemli bir karar olmasının yanında, heyecanli bir surecin de başlangıcıdır. Ancak, aynı anda stresli ve sıkıntılı bir dönem de demektir. Karar alındıktan sonra, lojistik prosedürler devreye girer.

Aynı anda birçok şeyi koordine etmekle uğraşırken, önceliklerden biri bütün eşyalarınızın paketlenmesi ve ambalajlanmasına vakit ayırmak olacaktır. Aynı mahallede taşınmayı tanıdıklarınızla çözebilirsiniz belki; ama uluslarararası bir nakliyede çok daha fazla zorluk çekeceksinizdir, bunun için uluslararası Tunç nakliye firmasiyla çalışmanızı öneririz.
Lojistik alanında uzmanlık
Nakliye ve paketleme bilgisi
Her iki limanda doğru prosedürün sağlanılması
Uzmanlardan yardım alın.

Kendinizi, zaman ve para tasarrufu sağlamanızın yanında, mental stresten de kurtarın!

Lojistikte verimlilik
Tunç Uluslararası nakliye şirketi,lojistik, uluslararası kurallar ve düzenlemeler dünyasında uzmandır. Sadece vasıflı bilgilendirmede kalmayacaktır. Sizleri taşınma sürecince ürünlerinizin nerede olduklarına dair takibinde ve taşınma sürecince evrak vari işlemlerinde bilgilendirecektir.

istatistiklere göre en popüler istikametler İngiltere, Amerika Birleşik devletleri, Almanya, Hollanda, Isveç ve Norveç.

Ekstra hizmetler
Uluslararası nakliye hazırlıklarınızda birden fazla teklif alarak kıyaslama yapılması iyi fikirdir; fakat sadece fiyatları bakımından kıyaslanmamalıdır. Aynı zamanda barındırdıkları hizmet bakımından da teklifleri dikkate alınmalıdır.

Ambalaj hizmetleri
Kırılgan ve antika eşyalar için özel işlemler
Depolama seçenekleri ile sizlerin hizmetindeyiz…